Kundalini jooga
Kundalini jooga on justkui uks võlumaailma- see lubab Sul tuttavaks saada Sinu päris minaga, püsida terve ja heas vormis ning elada rõõmuga täidetud elu. Kundalini jooga aitab äratada Sinu elujõudu, stimuleerida näärmesüsteemi ja tugevdada närvisüsteemi. Läbi oma füüsilise keha tugevdamise ja meele treenimise laieneb ka Sinu teadvus, tasakaalustub psüühika ning Sa koged rahu, tasakaalu ja suuremat heaolu. 

Kundalini jooga tund kestab 1 tund ja 30 minutit. Tund algab hingamisharjutustega ning sissehäälestus- ja kaitsemantra loitsimisega. Järgnevad soojendusharjutused, mille abil valmistatakse keha ette  harjutuste kompleksiks ehk  kriyaks, mis on alati suunatud konkreetsele eesmärgile: elujõu suurendamisele, stressi vähendamisele, immuunsüsteemi tugevdamisele, südame avamisele, närvisüsteemi tugevdamisele, ajupoolkerade tasakaalustamisele ja veel paljule-paljule muule väga olulisele. Tund lõpetatakse pikema lõdvestuse ja meditatsiooniga. 

2018 märts- International Teacher Training in Kundalini Yoga Level 1, Hatu joogamõis
2017 Holistika Instituut, holistiline treening
2014 Annely Sootsi Tervisekool, toitumisnõustaja

2010 Tallinna Ülikool, terviseteaduste magister
2006 Tartu Ülikool, õigusteaduskond

Töökoht: Tervise Arengu Instituut, laste ja noorte tervise vanemspetsialist

Elu on pakkunud mulle palju erinevaid võimalusi õppida ja areneda, nii professionaalsel tasandil kui inimesena. Seda viimast pean elus kõige olulisemaks. Minu soov on olla Sinu  teekaaslaseks ja innustajaks teel õnnelikuma ja tervema elu suunas.Sinu sünniõigus on olla õnnelik ( Yogi Bhajan) 

Tund toimub kolmapäeviti 17:45-19:15
Juhendaja Triinu Kalle